niedziela, 28 września 2008

Iskierki

"Jeśli zatrzymamy się zbyt długo nad pięknem jednego szczegółu, reszta wyda nam sie brzydka."

Jesteście niesamowite. Iskierki moje! Pokazałyście mi wczoraj, że można na Was liczyć. Byłyście w pełnym składzie, bawiłyście sie dobrze i przede wszystkim słuchałyście. To było bardzo ważne dla mnie. Mam nadzieje, że ta zbiórka zostanie w Waszych główkach długo długo długo...


Harcerstwo daje nam możliwość na życie.Daje nam pewność siebie, a przede wszystkim daje nam możliwość poznawania ludzi i wielką nierozłączną przyjaźń.

Kasia G.


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

zostanie napewno na bardzo bardzo długo. Jestesmy i będziemy. Zawsze możesz na nas liczyć. dobrze, że Ciebie mamy. Kocham.

P.S. Zbiórka była niesamowita, tak jak wszystkie inne.

Aniar.

Anonimowy pisze...

Oj zbiórka była super i na zawsze zostanie w mojej pamięcie.Kasiu jesteś kochana tak jak i wy wszystkie ...no poprostu kocham was baaardzo mocno:*:*!

AnDzIa

Anonimowy pisze...

Ojejku....aż się wzruszyłam.... PO prostu was kocham i jakby ,któraś nas opuściła chyba bym się załamała.....

Jeszcze raz kocham i
całuje. Karolinka

Anonimowy pisze...

Kasieńko zbiórka była fantastyczna i zawsze będę ją pamiętać...wy jesteście fantastyczne i nasza drużyna..możesz zawsze na nas liczyć bo jeśli któraś z nas będzie w potrzebie jestem pewna że popędzimy z pomocą. Cieszę się że jest nas tak dużo i jeszcze bardziej się cieszę że nie długo będzie nas jeszcze więcej...oj kocham was wszystkich :*

sarcia :*