wtorek, 2 grudnia 2008Drużyno!
1.) Watra! Dziękuję ze przyjechałyście, zaśpiewałyście, dałyście z siebie wszystko. To że nie wygrałyśmy nie znaczy że byłyśmy złe. Dałyśmy z siebie tyle ile mogłyśmy i za to chciałabym Wam podziękować. Bardzo, bardzo serdecznie!

2.) Zbiórka w sobotę z tego co udało mi się ustalić godzina 10.30-12.30 w mundurach z butami na zmianę. Jeśli coś pomyliłam proszę organizatorki o poprawienie mnie.

3.) NAJWAŻNIEJSZE! Biwak! Kiedy: 12-14.12.2008 Miejsce: Kołacin Koszt: 20-30 zł Co zabrać: prezenty o których będzie mowa na zbiórce w sobotę, mundury, jedzenie na Wigilię o którym też będzie mowa, więc na razie przemyślcie to, ale jeszcze się nie napalajcie że właśnie to konkretnie zrobicie. Do rozdzielenia jest sporo rzeczy do zrobienia więc jak już mówiłam popytajcie rodziców co mogłybyście zrobić (wstępnie: kapucha, pierogi, zupa(?), coś słodkiego) i jeszcze jedzenie na śniadania dwa i jedną kolację. Zmobilizujcie bardzo rodziców! Jeśli jest problem z kasą to piszcie - coś na to poradzimy. Bardzo ważna sprawa-musimy jechać tam WSZYSTKIE! :) Nie nagrabcie sobie, łapie ładne oceny w szkole, wracajcie punktualnie do domu-zróbcie wszystko żebyście mogły pojechać! Jest to biwak szczepu! Nasza wielka wspólna Wigilia! Dajmy z siebie wszystko i jeszcze trochę żeby pojechać tam jak najliczniej :)

4.) Przekazujcie informacje do dziewczyn które nie mają dostępu do internetu!

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Spróbuję być. przekazać przekaże ,a widziałyście te filmik na http://pl.youtube.com/watch?v=8JmyDfx2ddM
(jesteśmy najlepsze):):*
Gabrysia

70ŁDH pisze...

mam nadzieję ze bo "spróbuje" do soboty przerodzi się w "będę na pewno!" :) Ja widziałam filmik

Anonimowy pisze...

Hej wam ... ja prawdopodobnie będę mogła zrobić ciasteczka... ale to nic pewnego...A co do biwaku będę na pewno....


Do zobaczyska

NiCoL :]

Anonimowy pisze...

Co z miejscem pobytu oraz wpłatą??
O której wyjeżdżamy??


NiCoL :]