sobota, 21 marca 2009


Z tego co wiem, deklaracje co do wyjazdu na biwak, miały być do piątku. Dziś jest sobota, a tylko 4 dziewczyny podjęły się , żeby napisać że jadą. Wcale nie ułatwiacie nam życia i nie dajecie nam do zrozumienia, że jesteśmy zwartą drużyną, która zawsze potrafi sie zorganizować. Jesli nie do wszystkich dotarła informacja o wyjeździe, proszę:
Wyjazd planowany na 27-29.03.2009 do Guzewa. Koszt to 25 zł, jedziemy PKSem jednak trzeba do niego dojechać więc są nam potrzebne dwa bilety po 1,20zł. Zbiórka na wyjazd o godzinie 16.00 pod 111 Szkołą Podstawową. Powrót przewidywany jest na niedzielę koło godziny 17.00 Zabrać trzeba to co zawsze na biwak: mianowicie śpiwór, karimetę, jedzenie na dwa śniadania i dwie kolekcję oraz na obiadek (zupki chińskie lub temu podobne specyfiki), przybory toaletowe i wszystko bez czego nie przeżyjecie weekendu :)

W środę o godzinie 17.30 jest zbiórka na Pasażu Schillera. Tam będę czekać na Wasze zgody od rodziców i pieniądzory, ewentualnie też na bilety. Wcześniej też proszę o deklaracje kto jedzie! Chce wiedzieć to przed tym jak się spotkamy w środę!

Pozdrawiam Was wiooosennie moje kochane! :*
-Kasia G.


PS. Tu wchodzić -> http://70ldh.blogspot.com/2009/03/oboz.html

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Będę wszędzie i w realu też...:P
Kocham!!!! Wasza zastępowa...:)
Karolinka

Anonimowy pisze...

Ja pisałam Ani już że nistety nie jadę. Mama dała mi zakaz narazie na jakiekolwiek wyjazdy, bo z ostaniego biwaczku wróciłam z gorączką 38 i tydzień z łóżka nie wychodziłam...

sarcia

Anonimowy pisze...

Dostałam pieska!!!!...:)))))
Saruś moje słoneczko wyciągniemy cię na następny na pewno...:)
Kocham!!!
Karolinka

ania pisze...

masz psiaka? WOW :)

Anonimowy pisze...

Ja też niestety nie jadę. ;(
Nela