czwartek, 1 października 2009

konkurs

Drogie Harcerki i Harcerze!
Od naszego wspólnego szczepowego obozu w Jarosławcu minęło już kilka ładnych tygodni, święto chorągwi Łódzkiej w trochę mniejszym składzie również za nami. Mówi się że są chwile i ludzie których się nie zapomina. Pod takim właśnie hasłem pragniemy ogłosić konkurs na najlepszy opis obozu oraz święta chorągwi! Wydobądźcie z Waszych ogarniętych szkołą głów najpiękniejsze wspomnienia słonecznego lipca, oraz równie pięknego początku września!
Słowotok na jaki liczymy nie jest niczym ograniczony. Piszcie, twórzcie, wspominajcie, zapisujcie, notujcie, spisujcie, utrwalajcie Wasze najcudowniejsze wspomnienia z wyżej wymienionych wyjazdów.
Wasze opisy dostarczajcie do drużynowych drogą elektroniczną lub osobistą do dnia 13.10.2009r.
Podsumowując: nie ma żadnych ograniczeń co do długości Waszych opisów. Liczy się treść oraz przesłanie a nie długość. Bądźcie jednak jak najbardziej dokładni oraz nie zapominajcie (co tyczy się obozu) o wszystkich podobozach! Nie mają być to opisy wspomnień danych podobozów a PIĘKNY OPIS WSPÓLNEGO OBOZU SZCZEPU ASHMUNEFTA, oraz RÓWNIE IMPONUJĄCY OPIS ŚWIĘTA CHORĄGWI :)

NAJLEPSZA PRACE ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE NA STRONIE SZCZEPU.
W KONKURSIE MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ KAŻDA HARCERKA I KAŻDY HARCERZ SZCZEPU ASHMUNEFTA.

------------------------------

Za dwa dni zbiórka ^^

Brak komentarzy: